Fotograficzna Noc Kultury – C.K. w Lublinie

FOTOGRAFICZNA NOC KULTURY.

Już z 7 na 8 czerwca w Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, w „Szklarni” – sala 04c parter, Akademia Odkryć Fotograficznych zaprasza do współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają ciekawą i spójną prezentację swoich zdjęć i chcą pokazać ją szerszej publiczności. Wybrane fotokasty, diaporamy, pokazy multimedialne zostaną zaprezentowane z muzyką graną na żywo (improwizacje Łukasz Jemioła – gitara).
Istnieje także możliwość zgłoszenia prezentacji z własnym podkładem dźwiękowym (nienaruszającym praw autorskich innych wykonawców).
Nie czekaj! Zgłoś się do Pracowni Promocji Dziedzictwa Kulturowego – twoje zdjęcia w ciągu kilku godzin zobaczą setki osób.
Prezentacje w formie plików filmowych (format mp4, avi, itp.) nie dłuższych niż 5 minut można dostarczać do 3 czerwca:
– pocztą tradycyjną na adres pracowni (na płycie CD),
– pocztą elektroniczną (spakowane pliki na adres: aof.ck@tlen.pl wysyłamy za pośrednictwem serwisu www.wetransfer.com ),

Poniżej podajemy kontakt:

Pracownia Promocji Dziedzictwa KulturowegoCentrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin
mobil. + 48 601 077 954
tel. + 48 81 466 61 23
fax: + 48 81 536 03 12
nik7@go2.pl
www.jlpracownia.pl

W trakcie Fotograficznej Nocy Kultury będzie możliwość odbycia wyjątkowej konsultacji fotograficznej.Przy „Szklarni” – sala 04c, na parterze Centrum Kultury w godzinach 20.00 – 21.30 i 22.00 – 23.30 przy specjalnie przygotowanym stanowisku będzie dyżurował FOTOGRAFICZNY EKSPERT.Każda osoba zajmująca się fotografią (bez względu na stopień zaawansowania), będzie mogła przynieść swoje zdjęcia (do 20 szt), w formie tradycyjnych odbitek lub formie elektronicznej.Analiza zdjęć pomoże znaleźć wspólny mianownik błędu i wyciągnąć wnioski…w którą stroną zmierzać.FOTOGRAFICZNYM EKSPERTEM będzie koordynator AKADEMII ODKRYĆ FOTOGRAFICZNYCH – Maks Skrzeczkowski.Wiele lat doświadczeń edukacyjnych i fotograficznych uczyniły z niego wnikliwego i analitycznego obserwatora.Jest on magistrem sztuki, wykładowcą fotografii na Podyplomowych Studiach Fotografii oraz w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS, a także fotoreporterem magazynu „Lajf”.

 

o autorze

Michał Patroń

Fotograf, muzyk, posiadacz wszędobylskiego kota. Strona autora: www.michalpatron.art