Mobilna Galeria

Michał_DSC_7392_2.jpg

Miło nam poinformować, ze nasz redakcyjny kolega Michał Patroń, zdobył uznanie komisji przyznającej stypendia Prezydenta miasta Lublina, Pana Krzysztofa Żuka. Zaowocowało to przyznaniem stypendium w dziedzinie kultury, na realizację projektu: Mobilna Galeria Lubelskiej Fotografii. Michał po pomyślnym załatwieniu wszelkich spraw organizacyjnych dynamicznie podjął działania i już jutro, 10.02.2015r, możecie zobaczyć efekty, tego rakietowego startu.

 

 

 

Robert Pranagal

O godzinie 18, otwarcie pierwszej wystawy, znanego w środowisku lubelskim Roberta Pranagala. Michał nie był by sobą, gdyby nie zrobił czegoś oryginalnego. Robert, znany jest ze swoich zdjęć koncertowych, nastrojowych portretów. Zobaczymy więc Roberta w odsłonie… lotniczej. Wystawa Avia, o 18 w ACK Chatka Żaka.

 

 

 

Ignac.jpg

Żeby nie było, że nie można, jak można, start jest atomowy i chwilę potem obejrzymy drugą wystawę, tym razem „na tapetę” pójdą prace Ignaca Tokarczyka. Wystawa „Białe Zeszyty” zawiśnie o 19.00 w Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej He Shuifa UMCS.
Tempo iście mistrzowskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy, wydarzenie z serii : „must be”

Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, to na koniec posłuchajcie Michała w wywiadzie dla Radio Centrum w którym wyjaśnia co, jak i dla kogo.

 

o autorze

Krzysztof Cześniak

MacGyver losu. Był... no właśnie, kto mnie poznaje, dziwi się ile tego było. To już historia, nastąpił bilans nowego otwarcia. Obecnie fotoamator, czasami coś napisze... www.czesniak.com

jeszcze nie ma komentarzy

Dołącz do rozmowy