Zespół G.A.T.E. – rodzima, lubelska scena muzyczna

1517781_263759290469447_1186874406_o.jpg

Serwis BABACH! powstał przede wszystkim z myślą o promowaniu nieznanych szerszej publiczności artystów, jest więc świetna okazja ku temu, by przedstawić Wam stosunkowo nowy lubelski zespół G.A.T.E.
Co sami muzycy piszą o sobie: „Zespól G.A.T.E. zawiązał współpracę w listopadzie 2013 r., kiedy zaczęliśmy w studio aranżować wcześniej skomponowany utwór „Stacja Przeznaczenia”. W czasie aranżacji „Stacji” zaczęły powstawać kolejne pomysły na utwory i tak do dziś mamy już 6 utworów na płytę i oczywiście powstają kolejne, a  w międzyczasie aranżujemy już istniejące. W grudniu 2013 nawiązaliśmy kontakt z Aga, która po rozmowie zgodziła się spróbować nagrać vocal do Stacji…..Po nagraniach stwierdziliśmy ze to jest właśnie – to i od tej pory tworzymy stały skład, do którego dołączył Krzysztof Sołtys – basista i Michał Lewartowicz – gitarzysta. W ten sposób zespół liczy 5 osób, które stanowią zwarta grupę nie tylko muzycznie. Po nagraniach całości wysłaliśmy utwór do produkcji i w ten sposób stal się on naszym pierwszym oficjalnym singlem, do którego właśnie skończyliśmy kręcić zdjęcia video-clipu. Zespół planuje wydać debiutancki album na jesieni, ale bliższy termin jest jeszcze nie znany”.
Najnowszy klip zespołu:
 
 

Szanowni muzycy: bardzo miło słucha się Waszej produkcji. Cieszymy się, że podjęliście inicjatywę wspólnego działania  –  prędzej czy później zaowocuje to sukcesem. Jednym słowem: zróbcie BABACH! na muzycznej scenie Galaktyki.
Więcej informacji o zespole: G.A.T.E.

o autorze

Michał Patroń

Fotograf, muzyk, posiadacz wszędobylskiego kota. Strona autora: www.michalpatron.art