Eastreet 3

estreet 3_babach

To już końcówka naboru zdjęć na Eastreet 3. Jeszcze tylko do 27 kwietnia, można nadsyłać swoje prace, poprzez umieszczony na stronie formularz.
Kuratorzy mają czas do 18.05.2015, na wybór i kwalifikację zdjęć do wystawy. Tego też dnia, zostanie opublikowana lista laureatów.
Wernisaż wystawy jest zaplanowany na 10.07.2015 i odbędzie się w Lublinie.

Eastreet, to projekt lubelskiego fotografa i podróżnika Tomasza Kulbowskiego. Korzystając ze żródła, zacytuję przesłanie Estreet 3:

„Kolejny raz pragniemy przyjrzeć się człowiekowi w przestrzeni publicznej Euopy Wschodniej, poprzez niepozowane, spontaniczne zdjęcia, dokumentujące unikalne momenty, idee czy symbole. Zdjęcia, które być może pozwolą nam wizualnie opisać region, spojrzeć na Europę Wschodnią ponad stereotypami, granicami i różnicami, a jednocześnie zdefiniować ją, pokazać jej obecny stan i unikalne cechy. Celem Eastreet jest wpólne stworzenie złożonego i zróżnicowanego portretu regionu w formie zbiorowej wystawy i publikacji.”

Wszystkie informacje, również o poprzednich edycjach, są dostępne na oficjalnej stronie projektu Eastreet.

foto do artykułu: Haris Panagiotakopoulos z materiałów umieszczonych na facebook Eastreet.

o autorze

Krzysztof Cześniak

MacGyver losu. Był... no właśnie, kto mnie poznaje, dziwi się ile tego było. To już historia, nastąpił bilans nowego otwarcia. Obecnie fotoamator, czasami coś napisze... www.czesniak.com